Google Ads reklama

Nenorite laukti, kol jūsų svetainė pakils organiškai? Google Ads yra tobulas sprendimas. Optimizuokite savo reklamą ir mokėkite tik už paspaudimus.

Google Ads

Google Ads reklamos nauda

Google Ads reklama yra vienas populiariausių internetinės reklamos būdų pasaulyje ir Lietuvoje dalinasi pirmą, antrą vietas su Facebook reklama. 

Matomi iš karto

Būsite matomi tą pačią dieną, kada užsakysite reklamą.

Mokate tik už paspaudimą

Priklausomai nuo reklamos tipo, galite mokėti tik už reklamos paspaudimą.

Tikslūs raktažodžiai

Pasirinkite tikslius raktažodžius ir rodykite reklamą tik klientui įvedus juos į Google.

Norite parduoti?
Privalote būti matomais

Kuo toliau, tuo rečiau klausiame patarimų draugų, kolegų, šeimos narių. Vis dažniau klausimų užduodame Google paieškai, o dabar ir dirbtinio intelekto įrankiams. Atsižvelgiant, kad Google naudojasi 80% pasaulio žmonių, o atmetus Kiniją, kurios populiariausia paieška yra kita, tai Google naudojasi 99% likusio pasaulio. Jūs čia privalote būti, nesvarbu ar naudojate SEO ar Google paiešką, jeigu norite augti ir padidinti pardavimus.

Google Ads leidžia jums pasiekti vartotojus tuo metu, kai jie aktyviai ieško jūsų produktų ar paslaugų. Aukštos kokybės raktiniai žodžiai ir skelbimų kopijos padidina tikimybę, kad vartotojai spustelės jūsų skelbimus ir atliks pirkimą.

Google pakartotinės rinkodaros funkcijos leidžia jums vėl pasiekti lankytojus, kurie jau buvo jūsų svetainėje, bet nebaigė pirkimo proceso. Tai padeda išlaikyti klientų susidomėjimą ir padidina konversijų skaičių.

Jūsų reklamos skydeliai gali būti rodomi Google parnerių svetainėse, pagal atrinktą auditoriją arba naudojant Google pakartotinę rinkodarą, taip pat rodykite savo reklaminius vaizdo įrašus kitų Youtube vaizdo įrašų metu ar tarpuose.

pelnas

Mes dirbame kartu

Pasiruošę pakelti savo verslą žingsniu aukštyn?
Užpildykite užklausą ir mes su jumis susisieksime!
Scroll to Top